قوانین گروه های پشتیبانی

خانهقوانین گروه های پشتیبانی

قوانین گروه های پشتیبانی آکادمی کنارتیم

گروه پشتیبانی چیست؟

دوره های آموزشی آکادمی کنارتیم همگی توسط مدرسین حرفه ای و تحت استاندارد کنارتیم، تهیه و تولید می شوند. اکثر این دوره ها از امتیاز ویژه ی پشتیبانی آنلاین برخوردار هستند.این امکان در گروه های پشتیبانی کتارتیم برای هر دوره به صورت جداگانه برقرار هستند و شما می توانید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 2 عصر و مجددا از 5 عصر تا 8 شب ( جمعه ها و روزهای تعطیل از 11 ظهر تا 3 عصر ) با مدرس خود در تماس باشید.

مزیت گروه پشتیبانی چیست؟

با گذر سالها و نفوذ تکنولوژی، به صورت مداوم تعاریف ما نسبت به موضوعات مختلف در زندگی تغییر می کند. کلاس ها و دوره های آموزشی از پیش ضبط شده هم در سال های اخیر بخصوص بعد از پاندمی سراسری، به شدت مورد استقبال دانش پذیران قرار گرفتند. با این وجود بر کسی پوشیده نیست که در کنار مزایایی که کلاس ها و دوره های آموزشی از پیش ضبط شده دارند، نقاط ضعفی هم دارند. به طور مثال عدم دسترسی به مدرس، عدم برگزاری آزمون، عدم دسترسی پله ای به محتوای دوره و یا عدم برگزاری جلسات پرسش و پاسخ همگی از نکات تاثیرگذار بر روی روند یادگیری دانش پذیران هستند. از این سو آکادمی کنارتیم سعی کرده است تا با در نظر گرفتن ساز و کارهایی بتواند شرایطی را فراهم کند برای رفع موارد فوق و تاثیر حداکثری دوره های آموزشی. ایجاد گروه های پشتیبانی برای دوره های آموزشی آکادمی کنارتیم یکی از این راه حل هاست. باید توجه داشته باشید که حضور در گروه پشتیبانی بدین معناست که دانش پذیران و هنرجویان آکادمی کنارتیم هم نسبت به کلاس های حضوری هزینه کمتری پرداخت می کنند، هم محتوای دوره به صورت مداوم در دسترس ایشان است و هم از امتیاز در درسترس بودم مدرس به صورت روزانه برخوردار خواهند بود.

 

چرا کنارتیم گروه های پشتیبانی دارد؟

دوره های آموزشی کنارتیم در راستای ارتقای دانش هنرجو و همچنین پرورش افراد خبره تهیه و تولید می شوند. همه دوره های آموزشی کنارتیم به صورت مجموعه های صفر تا صدی تبیین می شوند و این به این معناست که از نقطه شروع مسیر آموزشی تا انتهای آن، مدرس در کنار دانش پذیران حضور دارد. آکادمی کنارتیم به خوبی این موضوع را درک کرده است که بخش مهمی از پروسه یادگیری بر پایه حل مسئله، تمرین و تکرار و پرسش و پاسخ است، در نتیجه با ایجاد گروه های پشتیبانی سعی در دستیابی به این مهم را دارد.

 

چرا گروه های پشتیبانی کنارتیم در تلگرام هستند؟

از آنجایی که آکادمی کنارتیم غالبا برای حضور دانش پذیران در دوره های آموزشی محدودیتی در نظر نگرفته است، از این رو تعداد دانش پذیران هر دوره آموزشی غیر قابل پیش بینی است. معمولا پلتفورم ها و اپلیکیشن های مختلف محدودیت هایی برای ایجاد گروه ها دارند، این در صورتی است که تلگرام علی رغم عدم این محدودیت ها برای کاربران ویژگی های مثبت دیگری هم دارا می باشد. امکاناتی نظیر عضویت نامحدود، بارگذاری فایل تا 2 گیگا بایت، امکان ایجاد کنفرانس های صوتی و تصویری، امکان ایجاد ربات در گروه ها، امکان  ایجاد پیام های پین شده و … همگی ویژگی های منحصر به فردی هستند که باعث شده تا آکادمی کنارتیم از این بستر برای ایحاد گروه های پشتیبانی استفاده کند.

چه الزامی برای قانون مند بودن گروه های پشتیبانی کنارتیم وجود دارد؟

قاعدتا وضع و رعایت قانون همیشه بازویی کمک کننده در پروسه اجرا و یا مدیریت محسوب می شود. در نتیجه آکادمی کنارتیم برای رفاه حال هنرجویان و تاثیر حداکثری دوره های آموزشی همیشه در جهت نظام مند کردن فعالیت های خود کوشیده است و معتقد است که این نظام در راستای رفاه دانش پذیران می باشد.

قوانین گروه های پشتیبانی آکادمی کنارتیم

قانون اول ) ارسال پیام جداگانه به مدرس و ادمین های گروه پشتیبانی ممنوع می باشد. از هنرجویان گرامی خواهشمندیم سوالات خود درباره دوره، تمرین ها یا رفع اشکال خود را فقط در داخل گروه پشتیبانی مطرح نمایند. پرسش به صورت محرمانه و ارسال پیام به صورت تکی به مدرس یا ادمین ها باعث بی نظمی و نقص حریم خصوصی مدرس و ادمین ها است. در پرسش سوال خود شکی نداشته باشید و با این دید به سوال خود نگاه کنید که شاید هم گروهی های شما هم این سوال را در ذهن داشته باشند. در نتیجه با مطرح نمودن سوالات در داخل گروه پشتیبانی هم از ایجاد بی نظمی جلوگیری می کنید، هم گروه و اجتماع پویاتری خواهید داشت و هم مدرس دفعات کمتری به یک پرسش پاسخ خواهد داد و این امر فرصتی است برای مدرس تا بتواند به تعداد سوالات بیشتری در همان بازه زمانی پاسخ دهد. در صورتی که نمی دانید سوالتان می تواند در گروه پشتیبانی مطرح شود یا خیر، با پشتیبانان ما از طریق آیدی kenareteam_support مشورت بگیرید.

قانون دوم ) در صورتی که بعد از چندین ماه از رونمایی یک دوره آموزشی به گروه پشتیبانی مربوطه اضافه شدید، لطفا قبل از مطرح نمودن هر سوالی در گروه پشتیبانی، ابتدا کلیدواژه مربوط به آن سوال را در قسمت جستجوی گروه پشتیبانی تایپ کرده و در صورت عدم نمایش نتیجه دلخواه، مشکل یا سوال خود را در گروه مطرح نمایید.

قانون سوم ) سوالات و مشکلاتی اعم از مشکل در پروسه نصب نرم افزار ها، نحوه کرک کردن نرم افزار ها، نحوه آپدیت کردن نرم افزار ها، error های آپدیت کارت گرافیک یا مشکلات سخت افزاری سیستم شما، بدیهی است که بخشی از پشتیبانی گروه ها نمی باشد. لطفا راه حل و پاسخ این قبیل سوالات را با اختصاص دادن زمان کوتاهی برای جستجو در موتورهای جستجو پیدا کنید.

قانون چهارم ) سوالات احتمالی شما درباره لایسنس و مشکلات در پنل کاربری سایت کنارتیم مربوط به گروه های پشتیبانی نمی باشد و شما می توانید مشکل خود را با آیدی KenareTeam_Support  در تلگرام در میان بگذارید. پشتیبانان ما در اسرع وقت مشکل شما را حل خواهند کرد.

قانون پنجم ) اولویت پاسخ دهی به سوالات شما، ترتیب و زمان ارسال در گروه می باشد. لطفا برای دریافت پاسخ صبور باشید.

قانون ششم ) اولویت فرد پاسخگو در هر گروه پشتیبانی، مدرس آن دوره است و در صورت عدم حضور استاد، ادمین ها رتبه بعدی در پاسخ دهی را دارند. لطفا از پاسخ دهی به سوالات دیگر هنرجوها خودداری کنید حتی اگر پاسخ سوالی را به صورت قطعی و کامل می دانید. قطعا هر مدرس در شرایط گوناگون روش پاسخدهی یا نحوه راهنمایی کردن متفاوتی خواهد داشت، لذا این وظیفه مهم را بر عهده اساتید و تجربه ایشان بگذارید.

قانون هفتم ) برای درک بهتر مطالب ارائه شده در هر دوره، در تمرین ها و چالش ها شرکت کنید تا جمعی پویا تر و دوره آموزشی موثرتری داشته باشید.

قانون هشتم ) ساعت کاری گرو های پشتیبانی دوره ها از 10 صبح تا 2 عصر و از 5 عصر تا 8 شب است.

قانون نهم ) لطفا به پیام های Pin شده در گروه های پشتیبانی دوره ها دقت کنید. معمولا مطالب مهم، اطلاعیه ها در هر گروه توسط مدرس یا ادمین ها Pin می شود.

قانون دهم ) از هرگونه بحث یا بی احترامی به ادمین ها و هنرجویان خودداری نمایید.

قانون یازدهم ) از چت کردن با هنرجویان دیگر یا ارسال هرگونه پیام اعم از پیام های خبری، طنز و … در گروه ها به شدت خودداری فرمایید.

قانون دوازدهم ) لطفا در گروه های پشتیبانی دوره ها، برای مطرح نمودن سوال خود از پیام صوتی استفاده نکنید و سوال خود را به صورت متنی ارسال نمایید.

در صورت عدم رعایت موارد فوق ابتدا آکادمی کنارتیم هنرجو را با تذکر مطلع می سازد و در صورت تکرار خطا و عدم احترام و رعایت قوانین گروه های پشتیبانی، هنرجو از پشتیبانی دوره محروم خواهد شد.

“آکادمی کنارتیم”سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری