ساپورت/اسپات

خانهساپورتساپورت/اسپات

آموزش اسپات پلیر برای تماشای دوره های کنارتیم

اسپات پلیر چیست؟

پخش کننده تحت وب اسپات پلیر با استفاده از آخرین تکنولوژی های مرورگرهای اینترنتی مانند WASM، امکان نمایش امن ویدیوها در وب سایت یا سیستم مدیریت یادگیری را فراهم می کند و از کپی و انتشار غیرمجاز در سایت و محیط وب جلوگیری می کند. 

دسترسی به دوره های کنارتیم از چه طریق امکان پذیر است؟

محتوای دوره های آموزشی آکادمی کنارتیم به صورت محتوای قفل گذاری شده ارائه می شوند و کاربران با استفاده از یک لایسنس می توانند به محتوای دوره دسترسی داشته باشند.

لایسنس چیست؟

لایسنس در لغت به معناي پروانه و در علم كامپيوتر به معناي مجوز استفاده از يک نرم افزار يا سخت افزار مي باشد. پس به طور خلاصه به کد فعال سازی نرم افزار ها جهت نصب و استفاده، لاینسس گفته می شود. 

دلیل استفاده از لایسنس برای دوره های آموزشی چیست؟

دوره های آکادمی کنارتیم به طور اختصاصی توسط دپارتمان محتوای کنارتیم تهیه و تولید می شوند. هر کاربر با خرید هر دوره، امکان دسترسی به محتوای آن دوره را خواهد داشت. برای حفظ حقوق مصرف کننده و همچنین حمایت از حقوق و امتیاز ناشر، هر دوره به صورت اختصاصی برای استفاده ی یک کاربر در نظر گرفته شده.با استفاده از سیستم قفل گذاری محتوا و جلوگیری از انتشار به غیر، سعی کرده ایم از نشر و کپی غیرمجاز دوره های آموزشی جلوگیری کنیم تا هم هزینه کاربر و هم وقت و انرژی مدرس و آکادمی را با ارزش شمرده و در جهت منافع هر دو قدم برداریم. 
 

چطور لایسنس خود را دریافت کنید؟

بعد از پرداخت مبلغ دوره آموزشی مورد نظر از طریق درگاه بانک، به صورت خودکار به وبسایت آکادمی کنارتیم ارجاع داده می شوید. سپس به صورت خودکار برای شما یک لایسنس ایجاد می شود که مختص به خود شماست و در صفحه خوش آمدگویی به شما نمایش داده می شود. حتما لایسنس را در یک فایل جداگانه کپی کنید و بعد از دانلود نرم افزار اسپات، لایسنس را در نرم افزار فعال کنید. به محض فعال سازی لایسنس، به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت. در صورتی که به صورت خودکار برای شما لایسنس صادر نشد یا پرداخت خود را از طریق کار به کارت انجام داده اید لطفا از اینجا با پشتیبانی تماس بگیرید.

آموزش کار به اسپات پلیر + ویدیو

در این ویدیو آموزش قدم به قدم تهیه دوره از وبسایت کنارتیم و همچنین کار با نرم افزار اسپات پلیر را برای شما توضیح داده ایم.

چطور لایسنس خود را دریافت کنید؟

اسپات پلیر برای استفاده شما هنرجوی گرامی برای سیستم عامل های ویندوز، مک و اندروید در دسترس است. نسخه IOS هم از طرف تیم سازنده در حال آماده سازی است اما تاریخ دقیقی برای ارائه ورژن اسپات پلیر برای IOS اعلام نشده. همچنین لازم به ذکر است که استفاده از اسپات پلیر بر روی مرورگر و فعال سازی لایسنس بر روی مرورگر از طرف تیم ما پیشنهاد نمی شود.

دانلود اسپات پلیر

اسپات پلیر را برای سیستم عامل خود از اینجا دانلود کنید:

نسخه Ubuntu

به زودی

نسخه IOS

به زودی

نسخه Web

پیشنهاد نمی شود

ایرادات احتمالی کار با اسپات پلیر

خطای دانلود این حساب محدود شده است برای چیست؟

این خطا زمانی روی می دهد که مدت پلن فضای ناشر به اتمام رسیده باشد. لطفا از پنل مدرسین اقدام به تمدید نمایید.

خطای دسترسی به این مطلب به یکی از دلایل … ممکن نیست برای چیست؟

این خطا در پلیر زمانی روی می دهد که مدت پلن فضای ناشر به اتمام رسیده باشد. لطفا از پنل مدرسین اقدام به تمدید نمایید.

حداقل سیستم مورد نیاز برای استفاده از اسپات پلیر

اسپات پلیر فقط بر روی پلتفرم های زیر و نسخه های جدیدتر آنها قابلیت اجرا دارد و به هیچ وجه امکان اجرای آن بر روی نسخه های قدیمیتر چه در حال و چه در آینده وجود نخواهد داشت:

  • Windows 7 Service Pack 1
  • MacOs 10.13
  • Ubuntu 18.04
  • Android 5
  • IOS 9
  • Chrome 57 / Firefox 52 / Safari 11

نتیجه گیری

در نهایت مجددا متذکر می شویم که استفاده از طرح کدگذاری محتوا و لایسنسی بودن محتوا در دنیای امروز، امری تقریبا همه گیر و بدیهی است و امکان تجربه بهتر استفاده از محتوای دوره آموزشی را برای هنرجو و امکان ارائه بهتر خدمات را برای ناشر فراهم می سازد.

با تشکر

“آکادمی کنارتیم”

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری