ساپورت/گارانتی

خانهساپورتساپورت/گارانتی

گارانتی بازگشت وجه چیست؟

دوره های آموزشی کنارتیم توسط مدرسین حرفه ای و تحت استاندارد کنارتیم، تهیه و تولید می شوند. اکثر این دوره ها از امتیاز ویژه ی “گارانتی بازگشت وجه” برخوردار هستند. در ادامه توضیح دادیم که “گارانتی بازگشت وجه” چه مزایایی برای شما هنرجوی گرامی دارد.

چرا کنارتیم گارانتی بازگشت وجه دارد؟

دوره های آموزشی کنارتیم بعد از بررسی های متفاوت و جلسات متعدد با مدرسین هر دوره سیلابس بندی، تهیه و تولید می شوند. برای هر یک از این دوره ها، پیش از تولید نقشه ی راهی ترسیم می شود تا نقطه شروع و نقطه پایانی برای هنرجو تبیین شود. این نقشه راه و نحوه ی سیلابس بندی دوره ها بر اساس تجربه ی این سال های تیم ما تعیین می شوند. ارائه ی “گارانتی بازگشت وجه”، نشان دهنده ی ایمان کامل ما به محصول خود و زمینه ساز ایجاد اعتماد هنرجو به آکادمی است.

چه دوره هایی دارای گارانتی بازگشت وجه هستند؟

آن دسته از دوره های کنارتیم که در صفحه دوره، بنر بازگشت وجه درج شده، مشمول این ضمانت خواهند بود. 
 

گارانتی بازگشت وجه به چه معناست ؟

“گارانتی بازگشت وجه وبسایت کنارتیم” بدین معناست که شما هنرجوی گرامی، بعد از تهیه دوره تا 72 ساعت فرصت دارید تا محتوای دوره و فایل های همراه آن را بررسی و راستایی آزمایی کنید و در صورت عدم تطابق محتوای دوره و توضیحات دوره در صفحه دوره و همچنین وجود نقصان در عرضه مطالبی که ادعای ارائه آنها را در صفحه دوره آموزشی مربوطه داشته ایم، می توانید با پشتیبان وبسایت کنارتیم تماس بگیرید، موضوع را مطرح کنید تا وجه واریزی شما را عودت دهیم.

چطور می توان از گارانتی بازگشت وجه استفاده کرد؟

در صفحه ی هر دوره ی آموزشی، به طور مفصل تمام ویژگی ها، سرفصل ها، دموی جلسات، نحوه پشتیبانی، نحوه فعال سازی لایسنس، نحوه دسترسی به محتوای دوره را با دقت توضیح داده ایم تا هنرجو بتواند بعد از یک مطالعه دقیق و بدون هیچ گونه شک و شبهه ای، دوره را با دوره های دیگر مقایسه کند و درباره تهیه دوره تصمیم بگیرد. بعد از تهیه ی دوره، شما اساسا از مزایای گارانتی بازگشت وجه” برخوردار خواهید شد.

چه محصولاتی از وبسایت کنارتیم دارای گارانتی بازگشت وجه نمی باشند؟

امتیاز “گارانتی بازگشت وجه وبسایت کنارتیم” برای تمام دوره های آموزشی وجود دارد و برای محصولات فیزیکی و یا محصولات سرزمین دانلود نمی باشد.

چطور درخواست گارانتی بازگشت وجه بدهم؟

در صورتی که شما هنرجوی گرامی قصد استفاده از امتیاز گگارانتی بازگشت وجه آکادمی کنارتیمگ را دارید، باید با آیدی پشتیبانان ما در تلگرام ارتباط برقرار کنید. رسید خرید و اطلاعات کاربری خود را به همراه درخواست استفاده از امتیاز گارانتی بازگشت وجه”در اختیار آنها بگذارید و ایشان را از درخواست خود مطلع سازید. راه ارتباطی با پشتیبانان آکادمی کنارتیم در حال حاضر از طریق آیدی تلگرام kenareteam_support  می باشد.

بعد از چه مدت درخواست شما جهت استفاده از گارانتی بازگشت وجه بررسی می شود؟

پشتیبانان ما در اسرع وقت درخواست شما را بررسی خواهند کرد و بعد از نهایتا 48 ساعت (به جز روزهای تعطیل و پنج شنبه ها) وجه واریزی شما را عینا عودت خواهند داد. توجه داشته باشید که دسترسی شما به دوره آموزشی بعد از درخواست بازگشت وجه، قطع  و لایسنسی که در اختیار شما قرار گرفته بود بلا استفاده خواهد شد. بدیهی است برای دوره هایی که به هر نحوی حین خرید از تخفیف استفاده شده، همان مبلغ واریزی  به هنرجو عودت داده خواهد شد.

در صورت خطای واریزی حین استفاده از درگاه بانکی چه باید کنید؟

با پشتیبانان ما در ارتباط باشید تا برای شما اسکرین شاتی از رسید واریزی دارای شماره پیگیری ارسال کنند تا شما از طریق شماره پیگیری مذکور و تماس با بانک، بتوانید تراکنش را بررسی و پیگیری کنید.

نتیجه گیری

در آخر شایان ذکر است که وجود امتیاز “گارانتی بازگشت وجه” در وبسایت کنارتیم برای جلب اعتماد و رضایت شما عزیزان می باشد و تا به امروز (خرداد 1402) قدردان خداوند منان هستیم که به پاس تلاش تیم ما و اعتماد شما عزیزان، با وجود بیش از 5000 هنرجو ، تعداد استفاده از گارانتی بازگشت وجه فقط 2 بار بوده است و این نشان دهنده سعی ما در ارائه محتوای با کیفیت و برطرف کردن نواقص و به روز رسانی های مداوم دوره ها است.

با تشکر

“آکادمی کنارتیم”

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری